מה זה eSIM?
 
עם התפתחות ענף מכשירי הסלולר למכשירים מתקדמים יותר ויותר, יותר ויותר יצרני מכשירים וחברות תקשורת הבינו את הצורך בחדשנות באופן שבו אנו משתמשים במכשירים אלו. eSIM (קיצור של Embedded SIM) הינה טכנולוגיה חדשנית, המאפשרת ליצרניות מכשירים "להטמיע" במכשיר את היכולת להוסיף מפעילי תקשורת באופן וירטואלי (Remote Provisioning), מבלי הצורך בהכנסה של סים פיזי למכשיר.
 
כיצד eSIM טוב לנו?
 
טכנולוגיית eSIM הינה מהפכה ממשית ומהווה בשורה נהדרת לצרכנים. אם עד היום היה עלינו להיות "כבולים" למפעיל תקשורת אחד ע"י שימוש בסים פיזי בתוך מכשיר הטלפון. מהיום, לא נהיה תלויים בצורך להזמין סימים פיזיים מחברות שונות, לקוות שהסים הגיע במשלוח, להיות בחשש שהסים יילך לאיבוד או יינזק, ונהיה חופשיים לבחור את החבילה המשתלמת והמתאימה לנו ביותר מתוך ספקים המציעים שירות זה. בהחלט בשורה!
 
למי זה מתאים?
 
נכון להיום, יותר ויותר יצרניות מוסיפות תמיכה בטכנולוגיית eSIM, מתוך ההבנה שהן לא מעוניינות "להישאר מאחור" אלא להצטרף למהפיכה הצרכנית.
ממכשירי Apple (XR, XS, XS MaX, 11) , דרך מכשירי הדגלי החדשים של Google (Pixel 2, Pixel 3)  ועד לשעונים חכמים כגון 
Apple Watch, Samsung Gear, יותר ויותר יצרנים בוחרים לשדרג את מגוון המכשירים שלהם כך שיתמכו בטכנולוגיה פורצת דרך זו.
 
איך זה עובד?
 
אקטוב והפעלת ה eSIM מתבצע באמצעות בר קוד (QR Code) הניתן לסריקה מתוך מכשיר הטלפון תומך ה eSIM. לאחר סריקת הבר קוד, תהליך האקטוב מתבצע, עד לקבלת חיווי כי "הוספה תוכנית סלולרית". ניתן אף לתת לה שם כגון "חבילה לחול", "קו משני", "טיול" וכדומה לצורך הנוחות.
בשלב זה, התוכנית הסלולרית מותקנת במכשירך באופן קבוע, ותוכל בלחיצת כפתור לעבור אליה בעת נסיעתך לחו"ל.  זו מהפכה!
x

#{title}

#{text}

#{price}